Ospel Wierbka - KS Giebło

KOMUNIKAT NR 9

KOMISJI GIER I DYSCYPLINY PODOKRĘGU OLKUSZ

SEZONU 2015/2016

Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 01.10.2015 r. rozpatrywały pisma Klubów oraz sprawozdania z zawodów postanawiając:

KLASA „A”

1. Napomnienia – żółte kartki – po meczach w dniach 26/27.09.2015 r.

- Machowski Bartłomiej – Bolesław Bukowno                         1   ż. K.

- Półkoszek Szymon – Legion Bydlin                                           2   ż. K.

- Żelazny Krystian – Legion Bydlin                                               2   ż. K.

- Jezuita Norbert – Centuria Chechło                                         1   ż. K.

- Wypchał Michał – Czapla Czaple Małe                                    2   ż. K.

- Ramos Paweł – Sokół Gołaczewy                                             1   ż. K.

- Kulawik Paweł – Unia Jaroszowiec                                           1   ż. K.

- Tomsia Łukasz – Unia Jaroszowiec                                           1   ż. K.

- Gacek Bartosz – Unia Jaroszowiec                                           3   ż. K. – kara 35 zł.

- Grojec Marcin – Unia Jaroszowiec                                           1   ż. K.

- Szczepanik Jacek – Laskowianka Laski                                     1   ż. K.

- Zouhar Radim – Laskowianka Laski                                          4   ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 26.09.2015 r.

- Leśniak Bartłomiej – Laskowianka Laski                                  1   ż. K.

- Jachimowicz Daniel – Laskowianka Laski                                3   ż. K. – kara 35 zł.

- Petlic Dariusz – Olimpia Łobzów                                               3   ż. K. – kara 35 zł.

- Rybczyński Dawid – Piliczanka Pilica                                        1   ż. K.

- Kazior Radosław – Piliczanka Pilica                                           1   ż. K.

- Sioła Przemysław – Promień Przeginia                                    1   ż. K.

- Izak Michał – Strażak Przybysławice                                         1   ż. K.

- Kaganiec Piotr – Prądnik Sułoszowa                                         3   ż. K. – kara 35 zł.

- Szczepanik Michał – Prądnik Sułoszowa                                  3  ż. K. – kara 35 zł.

- Gądek Grzegorz – Prądnik Sułoszowa                                      1   ż. K.

- Nowakowski Jarosław – Ospel Wierbka                                   1   ż. K.

- Ziaja Dawid – Ospel Wierbka                                                      1   ż. K.

- Kulawik Tomasz – Przebój Wolbrom                                         1   ż. K.

- Gamrat Michał – Przebój Wolbrom                                           1   ż. K.

- Rachwał Bartłomiej – Strumyk Zarzecze                                   3   ż. K. – kara 35 zł.

- Szatan Maciej – Strumyk Zarzecze                                             1   ż. K.

- Barczyk Krzysztof – Strumyk Zarzecze                                       3   ż. K. – kara 35 zł.

1. Napomnienia – żółte kartki – po meczu w dniu 30.09.2015 r.

- Dobrek Dawid – Olimpia Łobzów                                               2   ż. K.

- Latos Bartłomiej – Olimpia Łobzów                                           1   ż. K.

- Kulisa Michał – Strażak Przybysławice                                       1   ż. K.

- Zwoźniak Marcin – Strażak Przybysławice                                2   ż. K.

- Szpejna Piotr – Strażak Przybysławice                                        1   ż. K.

1. Wykluczenie z gry – czerwona kartka – po meczu w dniu 30.09.2015 r.

- Balik Marcin – Strażak Przybysławice – 4 mecze – odsunięcie od gry w czterech kolejnych meczach po 30.09.2015 r.

1. Weryfikacja zawodów

- Komisje Gier i Dyscypliny po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego na podstawie Regulaminu Rozgrywek § 15 pkt. 7 zweryfikowała mecz z dnia 20.09.2015 r. pomiędzy drużynami Sokół Gołaczewy – Ospel Wierbka jako obustronny walkower po 0:3 na niekorzyść każdej z drużyn za nieetyczne postępowanie przed wymienionym meczem i dokonanie nieprawidłowego zapisu do załącznika sprawozdania meczowego.

- Komisja Gier zweryfikowała mecz Promień Przeginia – Sokół Gołaczewy z dnia 26.09.2015 r. na boisku 8:0 do 44 min. na walkower 8:0 na korzyść drużyny Promień Przeginia z powodu zdekompletowania drużyny – kontuzje zawodników.

1. Kary nałożone na Kluby, Sędziów i Działaczy

- Komisja Dyscypliny na podstawie Regulaminu Rozgrywek § 15 pkt. 10 ukarała Klub Sokół Gołaczewy karą finansową 300 zł. za brak drużyny na meczu w dniu 20.09.2015 r. z drużyną Ospel Wierbka.

- Komisja Dyscypliny ukarała trójkę sędziowską meczu Sokół Gołaczewy – Ospel Wierbka oraz Kapitana drużyny Ospel Wierbka, który jest również Sędzią piłkarskim karą odsunięcia od sędziowania zawodów do końca rundy jesiennej 2015 r.

- Komisja Dyscypliny na podstawie Uchwały Nr 14/Z/2015 Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Piłki Nożnej Art. 2 pkt. 10.12 ukarała sędziów meczu Sokół Gołaczewy – Ospel Wierbka z dnia 20.09.2015 r. karą finansową 200 zł. Sędzia Główny oraz po 100 zł. Sędziowie Asystenci.

- Komisja Dyscypliny na podstawie Uchwały Nr 14/Z/2015 Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Art. 2 pkt. 10.4 ukarała kierownika drużyny i Klub Strumyk Zarzecze karą finansową 200 zł. – za wpisanie do sprawozdania nieprawidłowej daty urodzenia zawodnika Grzegorza Pasicha na meczu z drużyną Przebój Wolbrom.

Przewodniczący                                            Przewodniczący

Komisji Dyscypliny                                             Komisji Gier