- autor: demsi187, 2014-06-02 10:03
-
KOMUNIKAT NR 26
Komisji Gier i Dyscypliny Podokręgu Olkusz
Sezonu 2013/2014
Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 30.05.2014 r. rozpatrywały pisma Klubów i Sprawozdania z zawodów postanawiając:
KLASA „A”
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 24/25.05.2014 r.
- Ciepichał Norbert – Bolesław Bukowno 2 ż. k.
- Tomak Rafał – Bolesław Bukowno 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Czopek Radosław – Bolesław Bukowno 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Kalarus Wojciech – Legion Bydlin 5 ż. k.
- Demarczyk Dawid – Legion Bydlin 2 ż. k.
- Kopeć Mateusz – Centuria Chechło 7 ż. k.
- Pańczyk Tomasz – Unia Jaroszowiec 2 ż. k.
- Mosur Adam – Unia Jaroszowiec 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Mosur Adam – Unia Jaroszowiec 5 ż. k.
- Kowalski Grzegorz – Unia Jaroszowiec 5 ż. k.
- Kowalski Grzegorz – Unia Jaroszowiec 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Jachimowicz Daniel – Laskowianka Laski 8 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Toniarz Artur – Northstar Miechów 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Zieliński Radosław – Pogoń Miechów 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Dudek Konrad – Pogoń Miechów 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Kowalski Michał – Piliczanka Pilica 2 ż. k.
- Żmuda Adrian – Promień Przeginia 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Sioła Przemysław – Promień Przeginia 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Gajewski Przemysław – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 1 ż. k.
- Ferdek Konrad – Wielmożanka Wielmoża 2 ż. k.
- Głowacki Piotr – Wielmozanka Wielmoża 1 ż. k.
- Nowakowski Piotr – Ospel Wierbka 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Ziaja Dawid – Ospel Wierbka 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Słowikowski Paweł – Ospel Wierbka 2 ż. k.
- Myca Paweł – Ospel Wierbka 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Tkacz Paweł – Ospel Wierbka 10 ż. k.
- Miśtal Michał – Strumyk Zarzecze 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Kańczuga Krzysztof – Strumyk Zarzecze 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Dudek Rafał – Trzy Korony Żarnowiec 1 ż. k.
- Paczyński Dawid – Trzy Korony Żarnowiec 5 ż. k.
- Krupa Adrian – Trzy Korony Żarnowiec 1 ż. k.
2. Wykluczenia z gry – czerwona kartka – po kolejce 24/25.05.2014 r.
- Mędrek Sebastian – Laskowianka Laski – Akcja Ratunkowa – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 24.05.2014 r.
- Kazieczko Ryszard – 3 mecze – odsuniecie od gry i przebywania na ławce rezerwowych w trzech kolejnych meczach po 24.05.2014 r.
KLASA „B” Gr. I – Olkuska
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 24/25.05.2014 r.
- Solecki Piotr – Błysk Zederman 3 ż. k. – kara 30 zł.
KLASA „B” Gr. II – Miechowska
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 24/25.05.2014 r.
- Włodarczyk Artur – Czapla Czaple Małe 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 25.05.2014 r.
- Bogacz Marcin – Czapla Czaple Małe 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 25.05.2014 r.
- Cała Krzysztof – Victoria Smroków 2 ż. k.
- Bińczyk Dariusz – Cobra Wężerów 3 ż. k. – kara 30 zł.
- Kwieciński Mariusz – Cobra Wężerów 1 ż. k.
Przewodniczący Przewodniczący
Komisji Dyscypliny Komisji Gier
Zbigniew Łaksa Cezary Pańkowski