- autor: demsi187, 2014-05-19 12:42
-
KOMUNIKAT NR 24
Komisji Gier i Dyscypliny Podokręgu Olkusz
Sezonu 2013/2014
Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 16.05.2014 r. rozpatrywały pisma Klubów oraz sprawozdania z zawodów postanawiając:
KLASA „A”
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 10/11.05.2014 r.
- Domański Piotr – Bolesław Bukowno 8 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 11.05.2014 r.
- Kulawik Krzysztof – Legion Bydlin 5 ż. k.
- Kulawik Paweł – Legion Bydlin 5 ż. k.
- Gacek Bartosz – Unia Jaroszowiec 4 ż. k. – 1 mecz, odsuniecie od gry w pierwszym meczu po 10.05.2014 r.
- Knap Tomasz – Unia Jaroszowiec 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 10.05.2014 r.
- Wdowik Maciej – Unia Jaroszowiec 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 10.05.2014 r.
- Toniarz Artur – Northstar Miechów 5 ż. k.
- Czekaj Łukasz – Northstar Miechów 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Latos Dominik – Northstar Miechów 6 ż. k. – kara 60 zł.
- Latos Dominik – Northstar Miechów 7 ż. k.
- Latos Mateusz – Northstar Miechów 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Florek Mateusz – Pogoń Miechów 8 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 10.05.2014 r.
- Byrski Dawid – Pogoń Miechów 1 ż. k.
- Trólka Dawid – Piliczanka Pilica 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Trólka Dawid – Piliczanka Pilica 4 ż. k. – 1 mecz, odsuniecie od gry w pierwszym meczu po 10.05.2014 r.
- Kowal Rafał – Piliczanka Pilica 2 ż. k.
- Kijas Szymon – Piliczanka Pilica 2 ż. k.
- Kaganiec Piotr – Prądnik Sułoszowa 9 ż. k. – kara 80 zł.
- Nowakowski Piotr – Ospel Wierbka 5 ż. k.
2. Wykluczenia z gry – czerwona kartka – po kolejce 10/11.05.2014 r.
- Machajek Dominik – Northstar Miechów – 2 mecze, odsuniecie od gry w dwóch kolejnych meczach po 11.05.2014 r.
KLASA „B” Grupa I – Olkuska
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 10/11.05.2014 r.
- Poczęsny Michał – LZS Stare Bukowno 1 ż. k.
- Banyś Adrian – Sokół Gołaczewy 6 ż. k. – kara 55 zł.
- Banyś Adrian – Sokół Gołaczewy 7 ż. k.
- Haberka Jan – Błyskawica Kolbark 2 ż. k.
- Haberka Adrian – Jura Łobzów 1 ż. k.
- Latos Bartłomiej – Jura Łobzów 1 ż. k.
- Dobrek Dawid – Jura Łobzów 4 ż. k. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 11.05.2014 r.
- Bartosik Przemysław – Jura Łobzów 2 ż. k.
- Łyczak Daniel – Strumyk Zarzecze 1 ż. k.
- Broda Mateusz – Strumyk Zarzecze 1 ż. k.
2. Wykluczenia z gry – czerwona kartka – po kolejce 10/11.05.2014 r.
- Kiwior Adrian – Strumyk Zarzecze – Akcja Ratunkowa – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 11.05.2014 r.
KLASA „B” Grupa II – Miechowska
1. Napomnienia – żółte kartki – po kolejce 10/11.05.2014 r.
- Bogacz Marcin – Czapla Czaple Małe 3 ż. k. – kara 30 zł.
- Gądek Michał – Błękitni Falniów 1 ż. k.
- Stańczyk Bartłomiej – Błękitni Falniów 1 ż. k.
- Śliwa Rafał – Zryw Przesławice 2 ż. k.
- Smoliński Kacper – Nidzica Słaboszów 1 ż. k.
- Perzyński Norbert – Nidzica Słaboszów 1 ż. k.
- Rachwaniec Zbigniew – Strażak Sułkowice 1 ż. k.
- Włodarczyk Mariusz – Cobra Wężerów 2 ż. k.
- Kurczych Tomasz – Cobra Wężerów 1 ż. k.
Przewodniczący Przewodniczący
Komisji Dyscypliny Komisji Gier
Zbigniew Łaksa Cezary Pańkowski