Sponsorzy LTS Ospel Wierbka:
Z.S.E. "OSPEL" Wierbka - http://www.ospel.pl/
Urząd Miasta i Gminy Pilica - http://www.pilica.pl/
AUTO PROGRES - https://auto-progres.pl/
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
KOMUNIKAT NR 9
KOMUNIKAT NR. 9
KOMISJI GIER I DYSCYPLINY PODOKRĘGU OLKUSZ
SEZON 2013/2014
Komisja Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 17.10.2013 roku rozpatrywały sprawozdania z zawdów postanawiając:
KLASA „A”
1. Napomnienia – ŻÓŁTE KARTKI – Po Kolejce 12/13.2013r.
- Półkoszek Szymon – Legion Bydlin - 1 żk.
- Osowski Karol – Legion Bydlin - 2 żk.
- Kulawik Krzysztof – Legion Bydlin - 1 żk.
- Leśniak Mateusz – Centuria Chechło - 2 żk.
- Remberski Konrad – Centuria Chechło - 2 żk.
- Antoniak Mateusz – Centuria Chechło - 1 żk.
- Sławiec Marcin – Unia Jaroszowiec - 3 żk. -kara 35zł
- Sławiec Marcin – Unia Jaroszowiec - 4 żk – 1 mecz odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 12.10.2013r.
- Mosur Adam – Unia Jaroszowiec - 2 żk.
- Jachimowicz Daniel – Laskowianka Laski - 2 żk.
- Włodarski Bartłomiej - Pogoń Miechów - 2 żk.
- Kowalski Wojciech – Piliczanka Pilica - 4 żk. – 1 mecz odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 13.10.2013r.
- Zasuń Grzegorz – Piliczanka Pilica - 1 żk.
- Kulisa Michał – Strażak Przybysławice - 3 żk. -kara 35zł
-Gądek Grzegorz – Prądnik Sułoszowa - 4 żk. – 1 mecz odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 13.10.2013r.
- Czapnik Michał – Dłubnia Trzyciąż Jangrot - 1 żk.
- Misztal Paweł – Dłubnia Trzyciąż Jangrot - 1 żk.
- Czapnik Przemysław – Dlubnia Trzyciąż Jangrot - 1 żk.
- Wypasek Damian – Dłubnia Trzyciąż Jangrot - 1 żk
- Bąk Damian – Wielmożanka Wielmoża - 3 żk.- kara 35zł
- Mróz Kamil – Ospel Wierbka - 2 żk.
- Ziaja Dawid – Ospel Wierbka - 1 żk.
- Tkacz Paweł – Ospel Wierbka - 3 żk. -kara 35zł
- Gadowski Mateusz – Ospel Wierbka - 3 żk. - kara 35zł
- Paczyński Dawid – Trzy Korony Żarnowiec - 1 żk.
- Hajduga Michał – Trzy Korony Żarnowiec - 2 żk.
2. Wykluczenie z gry – CZERWONA KARTKA – po kolejce 12/13.10.2013r
- Wypasek Damian – Dłubnia Trzyciąż Jangrot – 3 mecze odsunięcie od gry w trzech kolejnych meczach po 13.10.2013r
3. Kary i napomnienia nałożone na kluby i działaczy:
- Komisja dyscypliny ukarała klub TRZY KORONY ŻARNOWIEC karą finansową – 150 zł – za wybitnie niesportowe zachowanie sie trenera drużyny Pana Janusza Paczyńskiego ( w warunkach aktywnej kary) na meczu w dniu 12.10.2013r z drużyną Wielmożanką Wielmoża.
KLASA „B” – gr. I – OLKUSKA
1. Napomnienia – ŻÓŁTE KARTKI – Po Kolejce 12/13.2013r.
- Bobko Ariel – LZS Stare Bukowno - 3 żk.- kara 30zł
- Kuś Grzegorz – Sokół Gołaczewy - 2 żk.
- Gil Szymon – Błyskawica Kolbark - 2 żk.
- Mosór Grzegorz – Błyskawica Kolbark - 1 żk.
- Tylec Paweł – Błyskawica Kolbark - 1 żk.
- Witek Miłosz – Jura Łobzów - 1 żk.
- Pabian Sławomin – Jura Łobzów - 1 żk.
- Chabinka Dawid – Słowik Olkusz - 1 żk.
- Wróbel Piotr – Trzy Buki Wierzchowisko - 1 żk.
- Żaba Maciej – Trzy Buki Wierzchowisko - 2 żk.
- Karpierz Karol – Przebój Wolbrom - 1 żk.
- Osuch Mateusz – Przebój Wolbrom - 2 żk.
- Mędrek Mateusz – Przebój Wolbrom - 1 żk.
- Pacia Tomasz – Strumyk Zarzecze - 1 żk.
- Garus Tobiasz – Strumyk Zarzecze - 1 żk.
2. Wykluczenie z gry – CZERWONA KARTKA – po kolejce 12/13.10.2013.r
-Wicher Tomasz – Przebój Wolbrom – 1 mecz ( akcja ratunkowa) odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 13.10.2013r.
3. Weryfikacja zawodów:
- Komisja gier zweryfikowała mecz LKS „BŁYSK” ZEDERMAN – ULKS „DŁUBNIA” TRZYCIĄŻ JANGROT jako walkower 3:0 na korzyść drużyny LKS „BŁYSK” ZEDERMAN z powodu braku drużyny gości na zawodach.
4. Kary Napomnienia nałożone na kluby i działaczy
- Komisja dyscypliny ukarała klub ULKS „DŁUBNIA” TRZYCIĄŻ JANGROT karą finansową 200zł za brak drużyny na meczu w dniu 13.10.2013r z drużyną LKS „BŁYSK” ZEDERMAN.
KLASA „B” gr. II – MIECHOWSKA
1. Napomnienia – ŻÓŁTE KARTKI – Po Kolejce 12/13.10.2013r.
- Gąsiorek Mateusz – Czapla Czaple Małe - 1 żk.
- Byczek Robert – Czapla Czaple Małe - 3 żk. - kara 30zł
- Wawer Damian – Pogoń Miechów - 1 żk.
- Rolka Andrzej – Zryw Przesławice - 2 żk.
- Doniec Maciej – Nidzica Słaboszów - 1 żk.
- Samburski Damian – Victoria Smroków - 1 żk.
- Mazurkiewicz Damian – Strażak Sukowice - 2 żk.
- Surma Mateusz – Strażak Sułkowice - 1 żk.
- Kukiela Tomasz – Cobra Wężerów - 1 żk.
Przewodniczący Komisji Dyscypliny Przewodniczący Komisji Gier
Zbigniew Łaksa Cezary Pańkowski
Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Olkusz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Bolesław II Bukowno | 2:2 | Ospel Wierbka |
2024-03-23, 15:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 618, wczoraj: 419
ogółem: 6 093 622
statystyki szczegółowe