Sponsorzy LTS Ospel Wierbka:
Z.S.E. "OSPEL" Wierbka - http://www.ospel.pl/
Urząd Miasta i Gminy Pilica - http://www.pilica.pl/
AUTO PROGRES - https://auto-progres.pl/
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
Znane są już terminarze drużyn młodzieżowych Ospelu Wierbka w rundzie wiosennej.
TERMINARZ II LIGI TRAMPKARZY
PODOKRĘGU OLKUSZ
SEZONU 2012/2013
RUNDA WIOSENNA
14 Kolejka 12.04.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Trzy Korony Żarnowiec | Pauza | - |
12.04 | 17.00 | Bolesław Bukowno | Przemsza Klucze | Bukowno |
11.04 | 17.00 | Pogoń Miechów | Słowik Olkusz | Miechów |
12.04 | 17.00 | Ciężkowianka | Wielmożanka | Ciężkowice |
12.04 | 17.00 | Przebój Wolbrom | Ospel Wierbka | Wolbrom |
12.04 | 17.00 | Promień Przeginia | Piliczanka Pilica | Przeginia |
12.04 | 17.00 | Legion Bydlin | Spójnia Osiek | Bydlin |
Mecze zaległe – 16.04.2013 r. wt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
16.04 | 17.00 | Wielmożanka | Przemsza Klucze | Wielmoża |
16.04 | 17.00 | Pogoń Miechów | Spójnia Osiek | Miechów |
16.04 | 17.00 | Ciężkowianka | Trzy Korony Żarnowiec | Ciężkowice |
16.04 | 17.00 | Bolesław Bukowno | Słowik Olkusz | Bukowno |
15 Kolejka 19.04.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Spójnia Osiek | Pauza | - |
19.04 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Legion Bydlin | Pilica |
19.04 | 17.00 | Ospel Wierbka | Promień Przeginia | Wierbka |
19.04 | 17.00 | Wielmożanka | Przebój Wolbrom | Wielmoża |
19.04 | 17.00 | Ciężkowianka | Słowik Olkusz | Ciężkowice |
18.04 | 17.00 | Pogoń Miechów | Bolesław Bukowno | Miechów |
19.04 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Przemsza Klucze | Żarnowiec |
Mecze zaległe – 23.04.2013 r. wt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
23.04 | 17.00 | Pogoń Miechów | Wielmożanka | Miechów |
23.04 | 17.00 | Legion Bydlin | Przemsza Klucze | Bydlin |
16 Kolejka 26.04.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Przemsza Klucze | Pauza | - |
25.04 | 17.00 | Pogoń Miechów | Trzy Korony Żarnowiec | Miechów |
26.04 | 17.00 | Bolesław Bukowno | Ciężkowianka | Bukowno |
26.04 | 17.00 | Przebój Wolbrom | Słowik Olkusz | Wolbrom |
26.04 | 17.00 | Promień Przeginia | Wielmożanka | Przeginia |
26.04 | 17.00 | Legion Bydlin | Ospel Wierbka | Bydlin |
26.04 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Spójnia Osiek | Pilica |
17 Kolejka 07.05.2013 r. wt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Piliczanka Pilica | Pauza | - |
07.05 | 17.00 | Spójnia Osiek | Ospel Wierbka | Osiek |
07.05 | 17.00 | Legion Bydlin | Wielmożanka | Bydlin |
07.05 | 17.00 | Słowik Olkusz | Promień Przeginia | Olkusz |
07.05 | 17.00 | Bolesław Bukowno | Przebój Wolbrom | Bukowno |
07.05 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Ciężkowianka | Żarnowiec |
07.05 | 17.00 | Pogoń Miechów | Przemsza Klucze | Miechów |
18 Kolejka 10.05.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Pogoń Miechów | Pauza | - |
10.05 | 17.00 | Przemsza Klucze | Ciężkowianka | Klucze |
10.05 | 17.00 | Przebój Wolbrom | Trzy Korony Żarnowiec | Wolbrom |
10.05 | 17.00 | Promień Przeginia | Bolesław Bukowno | Przeginia |
10.05 | 17.00 | Legion Bydlin | Słowik Olkusz | Bydlin |
10.05 | 17.00 | Wielmożanka | Spójnia Osiek | Wielmoża |
10.05 | 17.00 | Ospel Wierbka | Piliczanka Pilica | Wierbka |
19 Kolejka 17.05.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Ospel Wierbka | Pauza | - |
17.05 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Wielmożanka | Pilica |
17.05 | 17.00 | Słowik Olkusz | Spójnia Osiek | Olkusz |
17.05 | 17.00 | Legion Bydlin | Bolesław Bukowno | Bydlin |
17.05 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Promień Przeginia | Żarnowiec |
17.05 | 17.00 | Przebój Wolbrom | Przemsza Klucze | Wolbrom |
17.05 | 17.00 | Ciężkowianka | Pogoń Miechów | Ciężkowice |
20 Kolejka 24.05.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Ciężkowianka | Pauza | - |
24.05 | 17.00 | Przeebój Wolbrom | Pogoń Miechów | Wolbrom |
24.05 | 17.00 | Przemsza Klucze | Promień Przeginia | Klucze |
24.05 | 17.00 | Trzy korony Żarnowiec | Legion Bydlin | Żarnowiec |
24.05 | 17.00 | Bolesław Bukowno | Spójnia Osiek | Bukowno |
24.05 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Słowik Olkusz | Pilica |
24.05 | 17.00 | Wielmożanka | Ospel Wierbka | Wielmoża |
21 Kolejka 28.05.2013 r. wt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Wielmożanka | Pauza | - |
28.05 | 17.00 | Ospel Wierbka | Słowik Olkusz | Wierbka |
28.05 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Bolesław Bukowno | Pilica |
28.05 | 17.00 | Spójnia Osiek | Trzy Korony Żarnowiec | Osiek |
28.05 | 17.00 | Przemsza Klucze | Legion Bydlin | Klucze |
28.05 | 17.00 | Pogoń Miechów | Promień Przeginia | Miechów |
28.05 | 17.00 | Ciężkowianka | Przebój Wolbrom | Ciężkowice |
22 Kolejka 31.05.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Przebój Wolbrom | Pauza | - |
31.05 | 17.00 | Promień Przeginia | Ciężkowianka | Przeginia |
31.05 | 17.00 | Legion Bydlin | Pogoń Miechów | Bydlin |
31.05 | 17.00 | Przemsza Klucze | Spójnia Osiek | Klucze |
31.05 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Piliczanka Pilica | Żarnowiec |
31.05 | 17.00 | Ospel Wierbka | Bolesław Bukowno | Wierbka |
31.05 | 17.00 | Wielmożanka | Słowik Olkusz | Wielmoża |
23 Kolejka 07.06.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Słowik Olkusz | Pauza | - |
07.06 | 17.00 | Wielmożanka | Bolesław Bukowno | Wielmoża |
07.06 | 17.00 | Ospel Wierbka | Trzy Korony Żarnowiec | Wierbka |
07.06 | 17.00 | Przemsza Klucze | Piliczanka Pilica | Klucze |
07.06 | 17.00 | Spójnia Osiek | Pogoń Miechów | Osiek |
07.06 | 17.00 | Legion Bydlin | Ciężkowianka | Bydlin |
07.06 | 17.00 | Promień Przeginia | Przebój Wolbrom | Przeginia |
24 Kolejka 14.06.2013 r. pt.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Promień Przeginia | Pauza | - |
14.06 | 17.00 | Legion Bydlin | Przebój Wolbrom | Bydlin |
14.06 | 17.00 | Ciężkowianka | Spójnia Osiek | Ciężkowice |
14.06 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Pogoń Miechów | Pilica |
14.06 | 17.00 | Ospel Wierbka | Przemsza Klucze | Wierbka |
14.06 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Wielmożanka | Żarnowiec |
14.06 | 17.00 | Słowik Olkusz | Bolesław Bukowno | Olkusz |
25 Kolejka 20.06.2013 r. czw.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Bolesław Bukowno | Pauza | - |
20.06 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Słowik Olkusz | Żarnowiec |
20.06 | 17.00 | Przemsza Klucze | Wielmożanka | Klucze |
20.06 | 17.00 | Pogoń Miechów | Ospel Wierbka | Miechów |
20.06 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Ciężkowianka | Pilica |
20.06 | 17.00 | Spójnia Osiek | Przebój Wolbrom | Osiek |
20.06 | 17.00 | Promień Przeginia | Legion Bydlin | Przeginia |
26 Kolejka 24.06.2013 r. pon.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Legion Bydlin | Pauza | - |
24.06 | 17.00 | Promień Przeginia | Spójnia Osiek | Przeginia |
24.06 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Przebój Wolbrom | Pilica |
24.06 | 17.00 | Ciężkowianka | Ospel Wierbka | Ciężkowice |
24.06 | 17.00 | Wielmożanka | Pogoń Miechów | Wielmoża |
24.06 | 17.00 | Słowik Olkusz | Przemsza Klucze | Olkusz |
24.06 | 17.00 | Trzy Korony Żarnowiec | Bolesław Bukowno | Żarnowiec |
TERMINARZ II LIGI JUNIORÓW STRASZYCH
PODOKRĘGU OLKUSZ
SEZONU 2012/2013
RUNDA WIOSENNA
Mecz zaległy – 06/07.04.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
07.04 | 11.30 | Ospel Wierbka | Promień Przeginia | Wierbka |
10 Kolejka 13/14.04.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Leśnik Gorenice | Pauza | - |
13.04 | 11.00 | Piliczanka Pilica | Jura Łobzów | Pilica |
13.04 | 14.30 | Pogoń Miechów | Laskowianka Laski | Miechów |
13.04 | 13.00 | Unia Jaroszowiec | Błysk Zederman | Jaroszowiec |
13.04 | 14.00 | Promień Przeginia | Ospel Wierbka | Przeginia |
11 Kolejka 20/21.04.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Promień Przeginia | Pauza | - |
21.04 | 11.30 | Ospel Wierbka | Błysk Zederman | Wierbka |
20.04 | 13.00 | Unia Jaroszowiec | Pogoń Miechów | Jaroszowiec |
21.04 | 11.00 | Jura Łobzów | Laskowianka Laski | Łobzów |
20.04 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Leśnik Gorenice | Pilica |
12 Kolejka 27/28.04.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Piliczanka Pilica | Pauza | - |
27.04 | 13.00 | Laskowianka Laski | Leśnik Gorenice | Laski |
28.04 | 11.00 | Jura Łobzów | Unia Jaroszowiec | Łobzów |
27.04 | 11.00 | Pogoń Miechów | Ospel Wierbka | Miechów |
27.04 | 13.00 | Promień Przeginia | Błysk Zederman | Przeginia |
Mecze zaległe – 01.05.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
01.05 | 11.00 | Pogoń Miechów | Leśnik Gorenice | Miechów |
01.05 | 11.00 | Piliczanka Pilica | Ospel Wierbka | Pilica |
13 Kolejka 04/05.05.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Błysk Zederman | Pauza | - |
05.05 | 11.00 | Promień Przeginia | Pogoń Miechów | Przeginia |
05.05 | 11.00 | Jura Łobzów | Ospel Wierbka | Łobzów |
05.05 | 11.00 | Leśnik Gorenice | Unia Jaroszowiec | Gorenice |
05.05 | 14.00 | Laskowianka Laski | Piliczanka Pilica | Laski |
14 Kolejka 11/12.05.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Laskowianka Laski | Pauza | - |
12.05 | 11.00 | Piliczanka Pilica | Unia Jaroszowiec | Pilica |
12.05 | 11.00 | Leśnik Gorenice | Ospel Wierbka | Gorenice |
12.05 | 11.00 | Jura Łobzów | Promień Przeginia | Łobzów |
11.05 | 11.00 | Pogoń Miechów | Błysk Zederman | Miechów |
15 Kolejka 18/19.05.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Pogoń Miechów | Pauza | - |
19.05 | 11.00 | Błysk Zederman | Jura Łobzów | Zederman |
19.05 | 11.00 | Leśnik Gorenice | Promień Przeginia | Gorenice |
19.05 | 11.30 | Ospel Wierbka | Piliczanka Pilica | Wierbka |
18.05 | 11.30 | Unia Jaroszowiec | Laskowianka Laski | Jaroszowiec |
16 Kolejka 25/26.05.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Unia Jaroszowiec | Pauza | - |
26.05 | 11.30 | Ospel Wierbka | Laskowianka Laski | Wierbka |
26.05 | 17.00 | Piliczanka Pilica | Promień Przeginia | Pilica |
26.05 | 11.30 | Błysk Zederman | Leśnik Gorenice | Zederman |
26.05 | 11.00 | Jura Łobzów | Pogoń Miechów | Łobzów |
17 Kolejka 01/02.06.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Jura Łobzów | Pauza | - |
02.06 | 11.00 | Leśnik Gorenice | Pogoń Miechów | Gorenice |
02.06 | 11.00 | Błysk Zederman | Piliczanka Pilica | Zederman |
02.06 | 11.00 | Promień Przeginia | Laskowianka Laski | Przeginia |
01.06 | 12.00 | Unia Jaroszowiec | Ospel Wierbka | Jaroszowiec |
18 Kolejka 08/09.06.2013 r.
Dzień | Godzina | Gospodarze | Goście | Boisko |
- | - | Ospel Wierbka | Pauza | - |
08.06 | 14.00 | Unia Jaroszowiec | Promień Przeginia | Jaroszowiec |
08.06 | 14.00 | Laskowianka Laski | Błysk Zederman | Laski |
08.06 | 11.00 | Piliczanka Pilica | Pogoń Miechów | Pilica |
09.06 | 11.00 | Leśnik Gorenice | Jura Łobzów | Gorenice |
Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Olkusz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Bolesław II Bukowno | 2:2 | Ospel Wierbka |
2024-03-23, 15:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 479, wczoraj: 804
ogółem: 6 094 287
statystyki szczegółowe